23.01.2023 14:28 давність новини: 1 р.

Малозабезпеченим сім‘ям та сім’ям ,які перебувають в складних життєвих обставинах надали гуманітарну допомогу

В нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Кам’янської сільської ради висловлює найщирішу вдячність ГО Волонтери Закарпаття волонтеру Марселіна Келемен за надану гуманітарну допомогу (продуктові набори, дитяче харчування та підгузки для немовлят)малозабезпеченим сім‘ям та сім’ям ,які перебувають в складних життєвих обставинах.
Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя.
Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей.