22.09.2022 10:14 давність новини: 2 р.

Міжнародний день миру 21 вересня!

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.
День миру-особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками.
Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але війна, яку принесла на наші Українські землі росія, змінила нашу свідомість.
Спровокована агресором війна забрала тисячі життів українців, зруйнувала десятки тисяч будинків, змусила сотні тисяч людей полишити свої домівки в пошуках миру, залишила невиліковні рани в душах людей.
Тому слово мир стало надзвичайно дорогим для кожного з нас.
І сьогодні ми молимося за мир, щоб більше не гинули українці.
Дякуємо українській армії, добровольцям та волонтерам за те, що зупинили ворога і сьогодні гідно дають відсіч окупантам, метр за метром звільняючи рідні міста й села від рашистів.
Вшануємо Героїв України, які ціною власного життя виборюють мир на нашій землі.
Миру нам на нашій Богом даній землі!
Миру після перемоги над ворогом!
З повагою, голова громади Михайло Станинець!