23.01.2023 14:25 давність новини: 1 р.

Віталій Матій - голова Берегівської РДА оголосив Подяку вчителю фізичної культури Хмільницької гімназії, тренеру з боротьби - Чегіль Надії,

«Ніколи не кажи не можу, а кажи навчусь, виконаю, досягну» – таким є педагогічне кредо вчителя фізичної культури.
Сьогодні, Віталій Матій - голова Берегівської РДА оголосив Подяку вчителю фізичної культури Хмільницької гімназії Кам’янської сільської ради Берегівського району, тренеру з боротьби - Чегіль Надії, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Берегівщини та високий професіоналізм.
За словами очільника району, такі вчителі роблять вагомий внесок у нашу спільну перемогу, демонструючи світу власну незламність та відмінну фізичну підготовку підростаючого покоління.
"Нехай ця почесна грамота стане стимулом для нових досягнень і звершень у подальшій роботі!" - побажав Віталій Матій.