05.07.2021 14:24 давність новини: 3 р.

Вітання з нагоди шостої річниці "Дня Національної поліції України"

4 липня працівники Національної поліції України відзначали шосту річницю професійного свята - " Дня Національної поліції України" З цією нагоди у Берегівському районному відділі поліції відбулися урочисті збори. Відкрив захід та першим привітав колег з професійним святом начальник відділу поліції Василь ВУРСТА. На урочистий захід, аби привітати працівників поліції завітали голова Берегівської районної державної адміністрації Ігор ВАНТЮХ, перший заступник Берегівського міського голови Гейза ОРОС, керівник Берегівської окружної прокуратури Денис ГІРЯК та голова Камянської  ТГ Михайло СТАНИНЕЦЬ. Керівники побажали поліцейським міцного здоров'я, добробуту та злагоди їх родинам, витримки й професійних успіхів! За сумлінне  виконання своїх службових обов'язків, зразкову дисципліну, вагомий внесок у боротьбі зі злочинністю, забезпечення громадського порядку та з нагоди Дня Національної поліції України поліцейський офіцер Камянської ТГ Діана Совтан отримала чергове звання старшого лейтенанта поліції.