Служба у справах дітей Кам’янської сільської ради (далі – служба) є структурним підрозділом Кам’янської сільської ради, створена Кам’янською сільською радою, підзвітна та підконтрольна Кам’янській сільській раді, виконавчому комітету, Кам’янському сільському голові та службі у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації.

Служба у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України, наказами служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації, рішеннями сесії та виконавчого комітету Кам’янської сільської ради, розпорядженнями  Кам’янського сільського голови,  цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

Юридична адреса: 90125, Закарпатська область, Іршавський район, с. Кам'янське, вул. Українська, буд. 1.

Повна назва: «Служба у справах дітей Кам'янської сільської ради».