Наші діти заслуговують на майбутнє
Кожна людина, незалежно від віку, професії, фінансового положення чи стану здоров’я, може допомогти обездоленій дитині та зробити свій внесок у те, щоб Україна стала країною без сиріт.
В кожному місті нашої великої країни, кожного вечора, десь там, дивлячись на нічне небо, своїми самотніми оченятами, дитя, просить у Господа подарувати йому сім’ю. Те, що не купиш, але те що можна втратити, те, що не цінуєш, поки маєш.
Чому так важлива сім’я? Сім’я – це основа, фундамент становлення і розвитку дитини.
Мати і батько – це ті рушійні сили,котрі допомагають дитині, впевнено піти в світ, знайти своє місце і зрозуміти своє призначення в соціумі, а також стати Людиною, з великої літери.
У житті бувають різні ситуації і причини, через які, дитина потрапляє до дитячого будинку. Та це не означає, що втративши одного разу батьків, дитина не має права і шансу, стати частинкою життя у світі інших людей. Людей, які вміють любити, оберігати, розуміти, підтримувати, дарувати ласку, добро і турботу, тобто ті елементарні речі, котрі потрібні не тільки безпритульній дитині, а взагалі будь – якій людині.
Діти – наше майбутнє, і якщо ми хочемо навчити їх жити, для того, щоб вони в подальшому творили, розвивали і збагачували нашу державу, нам потрібно їх підтримати, і дати можливість розвиватися в повноцінній, гармонійній атмосфері.
Підтримка і допомога дітям – сьогодні, це здорова, освічена, культурна нація - в майбутньому.
Всиновлюючи дитину, Ви не тільки даєте їй шанс на життя, а разом з тим, робите світ добрішим, відкритішим, розуміючим, тому що будь - яка справа, робить щасливим, не тільки того, для кого вона зроблена, а й того, хто її зробив.
Наші діти заслуговують на майбутнє. Дайте їм надію. Дайте їм шанс.
Тож не будьте байдужі до сирітської долі! Подаруйте дитині радість, тепло, любов та ласку!
Якщо ви вирішили усиновити дитину
Шлях усиновлювача:
1.Одержання консультації про усиновлення в службі у справах дітей.
2.Збір документів.
3.Подання до служби у справах дітей заяви про взяття на облік кандидатів в усиновлювачі.
4.Обстеження представниками служби у справах дітей умов проживання майбутніх кандидатів в усиновлювачі.
5.Отримання висновку про можливість бути усиновлювачами.
6.Ознайомлення з інформацією про дітей, які можуть бути усиновлені.
7.Отримання направлення для знайомства з дитиною.
8.Знайомство та встановлення контакту з дитиною.
9.Подання заяви про усиновлення дитини за місцем її проживання.
10.Отримання висновку про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини.
11.Подання заяви та документів до суду.
12.Отримання рішення суду про усиновлення дитини.
13.Оформлення нового свідоцтва про народження дитини в органах РАЦСу.
14.Передача дитини усиновлювачам.
15.Здійснення працівниками служби у справах дітей контролю за умовами проживання і виховання усиновленої дитини.
Візьміть дитину у свою родину та зігрійте її батьківським теплом!
Робити добро – легко!
Коли дитина оточена любов'ю, відчуває сердечне тепло і турботу батьків та на світ дивиться радісними очима - у неї щасливе дитинство...
Та, на жаль, є діти, які зростають без атмосфери любові, родинного затишку, взаєморозуміння. І кожна дитина-сирота чекає, що одного дня добрі, лагідні люди заберуть її у свою сім'ю...
Нам, звичайним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І дитина залишається наодинці з навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина, якої у крихітки тепер не існує…
З повагою, Служба у справах дітей Кам’янської сільської ради
Урядом прийнято рішення щодо посилення соціальної підтримки дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та прийомних сімей
Сьогодні на засіданні Уряду прийнято рішення щодо механізмів компенсації та відшкодування деяким категоріям споживачів електроенергії додаткових витрат на її оплату у зв’язку з відміною з 01.01.2021 знижених тарифів. Така компенсація буде запроваджена на спожиту у першому кварталі 2021 року електроенергію.
Компенсація надаватиметься таким категоріям споживачів:
у яких житлові приміщення обладнані електроопалювальними установками;
у яких відключено централізоване опалення і будинки яких не газифіковані;
дитячі будинки сімейного типу, багатодітні та прийомні сім’ї.
Крім того, з метою посилення соціальної підтримки багатодітних та прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу вносяться зміни до програми житлових субсидій, що дасть можливість забезпечити комплексний та системний підхід соціальної підтримки таких категорій, зокрема:
1. Соціальна норма житла для дитячих будинків сімейного типу встановлюється у розмірі опалюваної площі житлового приміщення. Це дасть можливість при призначенні субсидії на електроплавлення розраховувати її розмір на всю опалювальну площу житла.
2. Знімаються обмеження щодо застосування соціальних нормативів на електроенергію, що використовується на побутові потреби, для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, у яких проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування. Наразі залежно від типу споживання (наявність/відсутність електроплити, бойлера) таке обмеження становить від 190 до 250 кВт год на місяць на домогосподарство.
3. Не враховувати доходи дітей з дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та прийомних сімей при наданні житлової субсидії