Містобудівна документація

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Детального плану території, для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій в с.Мідяниця, урочище «Біля Хреста», Берегівського району, площею 0,2467 га, кадастровий номер ділянки: 2121980400:11:001:0015

Розпочинається громадське обговорення для включення інтересів громадськості, при розробці містобудівної документації в заяву про визначення стратегічної екологічної оцінки, яка опублікована на сайті kam-rada.gov.ua та оприлюднена в двох засобах масової інформації у випусках газет «Новини Закарпаття» та «Нове життя».

Строк подачі зауважень щодо включення інтересів громадськості в заяву про визначення стратегічної екологічної оцінки триватиме 15 днів, до 30 жовтня 2023р.

Замовник проекту: Кам’янська сільська рада. На виконання рішення Кам’янської сільської ради від 11 травня 2023 № 1332.

Назва документу державного планування: Детальний план території, для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій в с.Мідяниця, урочище «Біля Хреста», Берегівського району, площею 0,2467 га, кадастровий номер ділянки: 2121980400:11:001:0015

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Кам’янська сільська рада за адресою:

90125, с.Кам’янське, вул.Українська, 1

Офіційний веб-сайт: kam-rada.gov.ua

Ел.пошта: kamrada1@ukr.net

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата оприлюднення проекту містобудівної документації та Заяви про СЕО: розміщення на офіційному веб-сайті Кам’янської сільської ради (https://kam-rada.gov.ua/)

б) способи участі громадськості: громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до державного планування та Заяви СЕО.

в) орган, від якого можна отримати додаткову інформацію, щодо ДДП і Заяви про СЕО та до якого подаються зауваження і пропозиції: відділ архітектури, земельних відносин, ЖКГ та державного архітектурного контролю Кам’янської сільської ради.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб слід подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника до Кам’янської сільської ради за адресою: с.Кам’янське, вул. Українська, 1. e-mail: kamrada1@ukr.net або в приміщенні Кам’янської сільської ради вул.Українська,1.( відділ архітектури, земельних відносин, ЖКГ та державного архітектурного контролю Кам’янської сільської ради.)

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення – Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації (Закарпатської обласної військової адміністрації) за адресою: пл.Народна, 4, м. Ужгород , 88000

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Начальник відділу архітектури, земельних відносин, ЖКГ та державного архітектурного контролю Кам’янської сільської ради Дьякова Анна Михайлівна.